Náš tým.

Seznamte se s předsedou týmu skupiny Peterem Cartwrightem

Předseda skupiny

Peter Cartwright

Již více než 50 pracoval Peter po boku svého pozdního bratra Alana a je i nadále nástrojem pro růst podnikání. Peter hraje aktivní roli ve finančních aktivitách Skupiny.

+0161 928 0966 XNUMX
peter-cartwright@cartwright-group.co.uk
Označte MTTeam

Ředitel skupiny

Mark Cartwright

Od ukončení studia v oboru inženýrství a podnikového managementu se Mark připojil ke společnosti Cartwright Group před lety 20 a pracoval ve většině oblastí podnikání před svým nástupem do funkce generálního ředitele skupiny.

+0161 928 0966 XNUMX
mark-cartwright@cartwright-group.co.uk
Seznamte se s Team-Cartwright Group ředitelkou Lisa Cartwright

Ředitel skupiny

Lisa Cartwrightová

Od vstupu do společnosti 1993, Lisa pracuje v mnoha oblastech podnikání a nyní hraje aktivní roli ve všech společnostech skupiny, kromě dohledu nad správou zařízení Skupiny a výrobním závodem 38 akr.

+0161 928 0966 XNUMX
lisa-cartwright@cartwright-group.co.uk
Cartwright Group John Egerton-ředitel | Cartwright Finance Sales Limited

Ředitel | Cartwright Finance Sales Limited

John Egerton

John má více než desetileté zkušenosti s 20 v oblasti financování a leasingu obchodních aktiv, téměř výlučně na trhu komerčních přívěsů a vozidel. Jako výkonný ředitel je cílem společnosti John být preferovaným obchodním partnerem pro financování aktiv pro všechny produkty společnosti Cartwright.

+0161 928 0966 XNUMX
john-egerton@cartwright-group.co.uk
Cartwright Group - Paul Burn-obchodní ředitel Cartwright Rentals

Obchodní ředitel | Cartwright Rentals

Paul Burn

Po letech 25 v oblasti pronájmu a pronájmu přívěsů se Paul v dubnu připojil k Cartwright Rentals 2007. Paul je zodpovědný za správu mnoha významných nájemních účtů a také za rozvoj nových příležitostí pro budování.

+0161 928 0966 XNUMX
paul-burn@cartwrightrentals.co.uk
Cartwright skupina - se setkat s týmem-technický ředitel-Lionel Curtis

Technický ředitel

Lionel Curtis

Lionel je členem výboru IMME, předsedou technické komise SMMT Trailer and Bodywork a dohlíží na technické, konstrukční a inovační prvky podniku Cartwright.

+0161 925 2752 XNUMX
lionel-curtis@cartwright-group.co.uk
Cartwright Group - Seznamte se s týmem - výkonný ředitel | Cartwright Rentals: Phil Rodman:

Generální ředitel | Cartwright Rentals

Phil Rodman

Vzhledem k tomu, že společnost 2007, Philův závazek k pronájmu přívěsů a znalost tohoto odvětví zajišťoval pokračující úspěch společností Cartwright Rentals. Dnes dohlíží na celou operaci pronájmu.

+0161 928 0966 XNUMX
phil-rodman@cartwrightrentals.co.uk
Cartwright skupina - se setkat s týmem-Lawrence Todd-ředitel Cartwright Fleet služeb

Ředitel Fleet Services | Služby vozového parku Cartwright

Lawrence Todd

S více než třicetiletými zkušenostmi v oboru společnosti 25 ve společnostech, jako je yodel & HSS Hire, pojmenujeme několik, Lawrence míří do našeho nového oddělení služeb vozového parku.

+0161 928 0966 XNUMX
lawrence@cartwrightfleetservices.com
ProfilImage_SteveShaw

Generální ředitel | Cartwright konverze

Steve Shaw

S dlouholetými zkušenostmi ve zpracovatelském průmyslu; Steve nastoupil jako učňový letoun, který se po absolvování Warwick Business School stal absolventem společnosti British Aerospace, a vstoupil do společnosti Cartwright Conversions v 2016u.

+0800 0320 279 XNUMX
steve-shaw@cartwrightconversions.co.uk